מדוע צריך אתר אינטרנט לעסק שלכם?

מדוע אנחנו צריכים נכס דיגיטלי כמו אתר בעידן הרשתות החברתיות?

כשנראה שהמדיה החברתית שולטת באינטרנט, אתם שואלים: "האם אנחנו צריכים אתר?" התשובה היא חד משמעית כן!
כ-70-80% מהאנשים חוקרים על חברות באינטרנט לפני שמבצעים רכישה. אחוז זהה של לקוחות עלול ללכת לאיבוד לעסקים קטנים ללא אתר אינטרנט.

* * אתם עסק שיש לו מספר מוצרים, כיצד יוכלו עמודי הרשתות החברתיות להציג אותם באופן מסודר כך שהגולשים יכירו את כולם? או, יהיו מודעים לעוד מוצרים או שירותים שאתם מציעים?
אם עדיין לא השתכנעתם, ואתם סקרנים לגבי היתרונות של אתרים על פני עמודים במדיה החברתית, הנה כמה סיבות מדוע אתם צריכים אתר לעסק שלכם.

אתר אינטרנט גורם לכם להיראות מקצועיים ומגביר את האמון בכם

רוב האנשים לא סומכים על עסק בלי אתר אינטרנט. עמוד נקי ומודרני שמתעדכן באופן שוטף ומופיע במנועי החיפוש מהווה מקור לאמינות. לקוחות פוטנציאליים יבטחו בכם יותר ויהיה להם את כל המידע שהם צריכים במקום אחד. בעידן דיגיטלי, אנו מצפים שלעסקים תהיה נוכחות אינטרנטית. אפילו העסק המקומי הקטן ביותר צריך אתר אינטרנט.
כל אחד יכול ליצור בקלות עמוד באחת הרשתות החברתיות עם נתונים מזויפים, השם/המותג שלכם, והם עשויים להיראות זהים לפרופיל שלכם. לכן, אתר עסקי מקצועי נותן לגיטימציה לעסק שלכם בדרכים שאף ערוץ מדיה חברתית אחר לא היה עושה.

אתר עסקי יביא לכם יותר לקוחות ויגדיל את ההמרות

אתרים מקודמים ומתוחזקים היטב יכולים להופיע בעמוד הראשון של תוצאות השאילתות במנועי החיפוש ולהביא לקוחות חדשים שלא חיפשו במיוחד את העסק שלכם אלא רק חקרו את הנושא. יש סיכוי הרבה יותר גדול שמישהו 'יתקל' באתר שלכם מאשר בעמוד של המדיה החברתית. ההשוואה ביניכם לבין כל עסק או הצעה מתחרים היא קלה יותר כאשר לכל הצדדים המעורבים יש אתר מקצועי.

אם אתם משקיעים בקידום ממומן, אתם יכולים להפנות גולשים ישר לאתר שלכם.
אתר אינטרנט זמין 24/7, בכל יום בשנה, שגורם לעסק שלכם להישאר בראש הלקוח גם לאחר שעות העבודה. אתרים מרחיבים את תנועת הגולשים לאתר שלכם.

אתר אינטרנט נותן לכם שליטה מלאה

יש שני צדדים לסיבה הזו. הראשון הוא חופש הביטוי שלך באתר. החופש העיצובי המוחלט נותן לכם הזדמנות להציג את המותג שלכם בצורה ייחודית.
אתר אינטרנט הוא נכס דיגיטלי בבעלותכם. אתם לא צריכים לעקוב אחר הכללים המשתנים ללא הרף של הרשתות החברתיות, ובעוד הפלטפורמות עצמן באות והולכות. האתר שלכם יכול להישאר לנצח.

אתר אינטרנט הוא מרכז השיווק של העסק שלכם

אתר אינטרנט יכול להיות המקום הראשון שבו לקוחות פוטנציאליים מתקשרים אתכם ולומדים על העסק שלכם.
זה יכול להיות גם המקום שבו הם נוחתים כדי: לבצע רכישה, הפנייה ממייל, ממודעת פרסום או פוסט ברשת חברתית.
מישהו שנמצא ליד בית העסק שלכם ומחפש את המוצר שלכם יכול להופיע ב״גוגל לעסק שלי״ שיפנה אותו לאתר שלכם שבו נמצא המידע המלא.
כל מאמצי השיווק שלכם, לא משנה אם העסק שלכם פועל באופן מקוון או לא, צריכים להוביל לאתר אינטרנט אינפורמטיבי, אתר שלכם.

לסיכום:

אם אין לכם אפילו אתר בסיסי אתם מפסידים הזדמנות ענקית להגדיל את המוניטין שלכם באינטרנט. ככל שתקדימו ליצור אתר, כך לקוחות יבטחו יותר במותג שלכם. זוהי הדרך הפשוטה והזולה להגדיל את ההכנסות שלכם, להגביר את האמינות של העסק שלכם ולבסס את מקומכם בתעשייה.

תוכלו ללמוד כיצד לבנות אתר אינטרנט בחינם.

שאלות ומידע נוסף

דילוג לתוכן