שיווק באינטרנט והרשתות החברתיות

למקם את המותג שלכם בדרך להצלחה

להגיע לקהל שלכם בזמן הנכון, עם המסר הנכון ונהפוך כל לקוח פוטנציאלי ללקוח בעל ערך. נשלב את הכוח של פרסום ממוקד בקמפיינים ממומנים ונשתמש בשיווק תוכן איכותי כדי להגיע אל הקהל שלכם גם בערוצים נוספים, נמשוך לקוחות חדשים ונעלה את היקף המכירות.

תוכן

התוכן הוא קריטי לכל קמפיין שיווקי. עם זאת, אינכם רוצים ליצור ולשתף תוכן למען התוכן. לאחר מחקר מקיף נוכל לזהות את קהל היעד שלכם וליצור תוכן אקטואלי שמעסיק את הקהל שלכם, מושך ומניע לפעולה.

פרסום ממומן במנועי החיפוש

מסע פרסום ״חובק רשתות״ הוא מרכיב קריטי בכל אסטרטגיית שיווק. מסעות הפרסום שלנו ממוקדים מאוד ונוסחתיים. בין אם אתם חברת B2C או B2B,  תכנון מדוייק של מסע הפרסום יכול להביא לכם תוצאות מפתיעות. היכולת לכוונן במיומנות את מסעות הפרסום הביאה לכך שחלק מהלקוחות הכפילו ואף שילשו את הכנסותיהם.

ניהול מדיה חברתית

שמירה על חיבור של קהלים למותג שלכם כרוכה בהתייחסות עקבית לתוכן רענן ומעניין – אך שמירה על פלטפורמות המדיה החברתיות שלכם מעודכנות כל הזמן יכולה להיות משימה תובענית. זה המקום שבו אני נכנס לתמונה. החל מיצירה וניהול קמפיינים במדיה חברתית שמתחברים ומתקשרים עם הלקוחות הקיימים ואלו הפוטנציאליים שלכם.

קידום אורגני ואופטימיזציה

תהליך האופטימיזציה עבור מנועי החיפוש חשוב ביותר בתקופה זו, כאשר בעידן הבינה המלאכותית יש המון תוכן שעולה לרשת האינטרנט ורובו, בעל ערך איכות נמוכים. ברור לי התפקיד המהותי של אופטימיזציה וקידום אתרים, כיצד להשתמש בו כדי לשפר את דירוג עמודי האתר, לייצר לידים מתאימים ולהניע מכירות.

שאלות ומידע נוסף

דילוג לתוכן